Firma Adı İletişim Konum
DEMİRTAŞ MADENCİLİK MERMERCİLİK KUYUM İNŞ. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.
DEMİRTAŞ MAH. ATATÜRK CAD. NO: 117/125 / ALANYA / ANTALYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 242 516 1317
Web: https:/www.demirtasltd.com
Salon: 4
Stant: 405/B
Ürün Grupları
  • Dogal Taslar
  • Blok Mermer

Türkiye nin kapasitesi en yüksek diyabaz ocağına sahip Demirtaş Maden Mermer Şirketi 1997 de Antalya Alanya ilçesi Demirtaş kasabasında kurulmuştur. Diyabaz ocağı çalışmalarının yanında Alanya ve Gazipaşa bölgelerinde kurulan üç farklı mermer ocağı ile de mermer sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Demirtaş ta kurulan mevcut fabrika, yılda 300.000 m2 kapasite ile dünya standartlarında yüksek donanımlı makinalar ile üretim yapmaktadır. Ocaklarda toplam blok kesme kapasitesi yılda yaklaşık 60.000 m2 dir. Kendine ait 4 ocak işletmekte olan Demirtaş Maden, bütünleştirilmiş yaklaşım ile kendi kaynaklarından herhangi bir sınırlama olmaksızın birinci elden en iyi kalitede ve tam kontrollü olarak üretim sağlamaktadır. Ürünleri blok, plaka ve istenen ebatta üreten Demirtaş Maden Türkiye deki pazarının yanında Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa ya da ihracat yapmaktadır. Demirtaş Maden diyabaz sektöründeki güçlü avantajını Türkiye de birçok ulusal projede kullanmaktadır. 25 yıllık tecrübe ile edindiği referansları diyabaz piyasasındaki etkin rolünü yansıtmaktadır.

PAŞA KAHVEBLOK MERMER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alanya-Demirtaş yakınlarından çıkarılan Paşa Kahve mermeri kahverengi zemin üzerine altın rengi kesişen damarlar ve küçük beyaz kalsitleri barındırır. Paşa Kahve genellikle cilalanmış yüzey işlemiyle iç mekanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanında binaların dış cephelerinde ya da patinatolu yüzey işlemiyle dış mekanlarda da kullanılabilir.

SKY BLUEBLOK MERMER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alanya-Gazipaşa yakınlarından çıkan Sky Blue mermeri beyaz zemin üzerine turuncu-sarı ve gri-mavi damarlar içerir. Farklı kesim tekniklerine bağlı olarak değişen renk ve desenler verebilir. Yarı saydam bir mermer olup, ışık geçirgenliği sağlamaktadır. Sky Blue iç mekan uygulamaları için tercih edilen bir mermerdir.

GOLDEN NİGHTBLOK MERMER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alanya-Gazipaşa yakınlarından çıkan Golden Night mermeri siyah zemin üzerine beyaz ve altın rengi damarlar barındırır. Farklı kesim tekniklerine bağlı olarak değişen renk ve desenler verebilir. Golden Night iç mekan uygulamaları için tercih edilen bir mermerdir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.