Fuar Hakkında - Bursa Blok Mermer Fuarı

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) işbirliğiyle önümüzdeki yıl 13 - 16 Kasım 2024 tarihleri arasında yedincisi düzenlenecek olan Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, Türkiye’de konusunda tek ihtisas fuarı olarak dikkat çekerken global buluşma noktası olarak da sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor.

2023 yılında 600’ün üzerinde renk ve desende, ağırlıkları 10 tondan 26 tona kadar değişen, toplam 50 bin ton ağırlığında 2.200 blok mermeri sergilendiği fuar, sektörün ihracatına büyük güç kattı.

Uluslararası fuar niteliğini kazanarak kalitesini tescil ettiren Fuar, söz konusu nitelik ile yurt dışında bilinirliğini sektörde marka fuar olarak ses getirmektedir. 2023 yılında Hindistan başta olmak üzere önemli yatırımcıları Bursa’da sektör temsilcileri ile buluşturan fuar, sektör ihracatına ve rekabetçiliğine güç katmaya devam edecek.

Doğal taş sektörünün büyük ilgi gösterdiği Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı’nda tüm sektör temsilcileri ile 13 - 16 Kasım 2024 tarihleri arasında 8. kez buluşmak dileğiyle.