Firma Adı İletişim Konum
ÇİFTYILDIZ MERMER OTOM. GIDA İNŞ. TAAH. TURZ. NAK. SAN. VE TİC. A.Ş.
İZMİR YOLU 10. KM ERTUĞRUL SHELL / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 441 1352
Web: http://ciftyildiz.com.tr/
Salon: AÇIK ALAN
Stant: 862
Ürün Grupları
  • Dogal Taslar
  • Blok Mermer
  • Oniks

1992 yılında kurulmuştur. Vizyonumuz, doğal taş sektöründeki 32 yıllık tecrübesini yüksek teknoloji ve üretim anlayışı ile bütünleştirmek ve geliştirmek, ülkemizin yeraltı hazinelerini hak ettiği şekilde değerlendirmektir. Misyonumuz Gelişmek ve daha da yaygınlaşmak için Çiftyıldız marka misyon ve anlayışını bugüne kadar sürdürmek ve dünyanın gereksinimlerini uygulamak, toplam kalite yönetimi ile müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır. ülkemizin doğal taşlarını optimum seviyede işleyerek ülkemize kazandırmaktır. 42 YILLIK TECRÜBEMİZ, 42 yılı doğal taş sektöründe geçirerek edindiğimiz bilgi birikimi ile tüm dünyada büyük bir müşteri memnuniyeti sağladık. ÜRETİM KALİTEMİZ VE KAPASİTEMİZ, Grup bünyesinde yer alan her üretim birimi kaybetsek de taviz vermeyeceğiz anlayışıyla çalışmakta ve her üretim birimi bu anlayışı destekleyecek şekilde güncel teknoloji ile hazırlanmış makinelerle üretim yapmaktadır. Günlük üretiminin 2500m² olduğu üretim kapasitemiz ve ürün teslim tarihlerinde doğru üretim planlaması ile sapma yapmıyoruz. DÜNYA MARKASI ÜRÜNLERİMİZ, Şehirlerin rengini değiştiren KEMALPAŞA BEYAZ ımız bir sembol haline geldi ve dünyanın en iyi beyaz mermeri oldu. Kısa bir süre öncesine kadar bilinmeyen ve kullanılmayan bir malzeme olan mimarların vazgeçilmezi SAVANA GRİ; ancak günümüzde birçok ülkede projelerde aranan isimdir.

Kemalpaşa BeyazBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Günlük mimari detaylardan sanatsal projelere geniş kullanım alanıyla dikkat çeken Kemalpaşa Beyaz ı çizilmez ve aşınmaz özelliği, sağlam yapısıyla sıklıkla tercih edilir. Blok üretim miktarı yıllık 25.000 ton olan ürün, Türkiye nin önde gelen beyaz renklerindendir. Sağlam oluşu ile dış cephelerde sıklıkla tercih edilir. Dayanıklı yapısıyla 7 mm inceliğine kadar üretilebilir.

Karacabey SiyahBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Projelerde genel olarak ana döşeme alanında kullanılan Karacbey Siyah ı, Bookmatch kaplamalarında, hotel lobileri, masa, TV ünitesi gibi alanları da zengin kılar. Bunların yanında yıllık 35.000 ton üretimi olan Karacabey Siyah ı modern tarzıyla iş merkezleri, hastane ve yaşam alanları gibi birçok mekânın tezgahlarında da tercih edilmektedir.

Savana GriBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Açık gri ve koyu seleksiyonları ile iç ve dış mekanlar için sanatsal bir dokunuş katan Savana Gri, homojen yapısı ve son derece estetik dokusuyla ilgi odağıdır. Blok üretim miktarı yıllık 40.000 ton olan ürün, estetik tasarım algısını içinde bulunduğu projelere taşır.

TravertenBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Afyon Emirdağ Bölgesi nden çıkan Traverten, bazı bölgelerinde içerdiği gümüş çizgilerleriyle ve renk geçişleriyle neomodernist mimari tarzı simgeler. Blok üretimi yıllık 30.000 ton olan Traverten, Vein Cut Cross Cut olarak dolgulu ya da dolgusuz gibi üretim yöntemlerine sahiptir. Avrupa ve Amerika pazarında yoğun ilgi gören ürün; kendinden delikli yapısıyla sadece dış cephe kaplamaları ve kuru zeminlerde değil, ıslak zeminler için de uygun kullanıma sahiptir.

Bal OniksBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ülkemizin değerli taşlarından biri olarak gösterilen Onyx Bal, damarlı yapısı ve ışık geçirgenliği ile öne çıkar. Ayrıca Vein Cut kesim özelliğine uygun olması ile yüksek teknolojik üretim hattında 12 mm kalınlığına kadar plaka üretimi yapılabilmektedir. Blok üretimi yıllık 5000 ton olan Onyx Bal, kullanım alanlarındaki tamamlayıcı etkisi ile dekorasyonlara soft bir görünüm katarak projeleri zenginleştirir.

Yeşil OniksBlok Mermer
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyada ender çıkan Onyx Yeşil, ışık geçirgenliği ile çok seçkin projelerde kullanılır. Bookmatch uygulanabilmesi sebebi ile tam bir görsel şov ziyafeti yaşatan Onyx Yeşil, işlenme kalitesi ve saydam yapısıyla dekoratif ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Blok üretimi yıllık 3000 ton olan Onyx Yeşil, dünya üzerinde uygulanmış projelerdeki konumuyla da presjtij sahibidir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • KEMALPAŞA BEYAZ MERMER
  • SAVANA GRİ
  • ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP