Firma Adı İletişim Konum
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DOĞALTAŞ ANALİZ LABORATUVARI
Afyon Kocatepe Üniversitesi Akredite Doğaltaş Analiz Laboratuvarı (DAL) ANS Kampüsü Gazlıgöl Yolu 7. Km. 03200 / Merkez / AFYON / TÜRKİYE
İletişim: +90 272 218 1151
Web: https://dal.aku.edu.tr/
Salon: 7
Stant: 708/B
Ürün Grupları
  • Dogal Taslar
  • Blok Mermer
  • Limestone
  • Oniks
  • Diger Dogal Taslar
  • yapay taş

Ülkemizde akreditasyon sertifikasına sahip ilk doğaltaş analiz laboratuvarı olma özelliğini de taşıyan DAL, uluslararası standartlara uygun olarak mermer, traverten, granit, andezit, bazalt, tüf vb. her türlü doğaltaş ve agrega analizlerini yapabilmekte ve bu analiz sonuçları dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır. DAL, sahip olduğu tecrübeli kadrosu ve güçlü altyapısı ile ülkemiz doğaltaş ve agrega sektörüne ve bu alanda çalışan bilim insanlarına hizmet vermektedir.

Doğaltaş, Agrega ve Yapaytaş Akredite AnalizleriDoğaltaş (TS EN VE ASTM), Agrega ve Yapaytaş Akredite Analizleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ülkemizde akreditasyon sertifikasına sahip ilk doğaltaş analiz laboratuvarı olma özelliğini de taşıyan DAL, uluslararası standartlara uygun olarak mermer, traverten, granit, andezit, bazalt, tüf vb. her türlü doğaltaş ve agrega analizlerini yapabilmekte ve bu analiz sonuçları dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır. DAL, sahip olduğu tecrübeli kadrosu ve güçlü altyapısı ile ülkemiz doğaltaş(TS EN VE ASTM), agrega ve yapaytaş sektörüne ve bu alanda çalışan bilim insanlarına hizmet vermektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.