Firma Adı İletişim Konum
DİGALPA KİMYA SANAYİ A. Ş.
Aydınlı KOSB Mah. Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Organik Cad. No: 15 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 591 0500
Web: http://www.digalpa.com/
Salon: 7
Stant: 719
Ürün Grupları
 • Doğal Taş Onarım ve Sağlamlaştırma Sistemleri - System for Curing Repairing Exchancing Marbles Granites and Stones

2003 - 2013 2003 yılında kurulan firmamız taş sektöründe getirdiği yeni ürün ve hizmet an- layışı ile iki yıl içerisinde pazar lideri olmuş ve ihracat yapmaya başlamıştır. ISO ve CE belgelerini alarak kalite ve teknik anlayış farkını hissettirerek yapı ve deniz sektörlerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fu- arlarla marka bilinirliğini arttırmaya çalıştık. 2013 - 2018 2013 ün başında özellikle inovasyon ve Arge çalışmaları ile ürün-hammadde yer- lileştirme çalışmalarına hız verdiğimiz bu dönemde, kimyacılar organize sanayi bölgesinde bulunan 3000 m2 lik açık alan 2000 m2 lik kapalı alana sahip yeni fabrikamıza ciddi çalışma ve yatırım yaparak taşındık. Bu süreçte birçok proje ve işbirlikleri yaparak ürün çeşitliliğimizi geliştirmeye başladık. Elektrik, elektronik, kompozit ve havacılık gibi sektörlerde ihtiyaç olan ürünleri piyasaya sunmaya baş- ladık. 2018 yılı sonunda konusunda dünyanın bilinen en önemli markası Akemi fir- ması ile ortaklık anlaşması imzaladık ve bazı ürün gruplarını fabrikamızda Akemi Lisansı ile üretmeye başladık. 1933 yılından bu yana dünyanın farklı noktalarında yaptığı üretim ve sunduğu çözümlerle sektöründe en önde olan Akemi firmasının tecrübe ve altyapısını kullanarak hem yurtiçinde hemde yurtdışında daha fazla so- run çözme kabiliyetimizi geliştiriyoruz. 2018 - 2022 2018 ile başlayan ortaklık süreci firmamıza farklı bir teknik kültür ve bakış açısı getirmesi global anlamda katkı sağlamaya devam ediyor. Özellikle ihracata yö- nelik ürünlerimizi artırmak için yaptığımız çalışmalar sonuçlarını vermeye başla- mış ve %50 lere varan ihracat oranına ulaşmış bulunmaktayız. Farklı sektörler- deki ürün çalışmaları devam etmekte ve ürün çeşitliliğimiz her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle perakende ürün gruplarında yaptığımız çalışmaların sonuçlarını önümüzdeki süreçte alacağımıza inanıyoruz. 2023 - 20. Yılımızda farklı ürün ve hizmetlerle akla gelen ilk marka olma vizyonumu- za ulaşmak için sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Firmamız halen ISO 90012015 ve CE standartlarında üretmiş olduğu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı bulunan satış kanalları vasıtasıyla satışını yapmaktadır. Satışını yapmış olduğu- muz ürün gruplarında tescilli markalarımız kullanılmaktadır.

AKENİTMERMER YAPIŞTIRICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polyester esaslı, peroksit pasta sertleştiricili, jel kıvamın- da bir macundur. Çimstone, Belenco vb. firmaların taşları baz alınarak renk kartelası oluşturulmuştur

PLATINIUM P+ KNIFE-GRADEMERMER YAPIŞTIRICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Epoksi akrilat bazlı, yüksek yapışma gücü, çok hızlı yüzey kuruması ve işlenebilirlik içeren, şeffaf-opak yapıştırıcı (çok hafif taban rengi). Karıştırarak kıvamını değiştirmez.

EVERCLEAR 510 KNIFEGRADEMERMER YAPIŞTIRICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Jel benzeri iki bileşenli saf yapıştırıcı, işlem görmüş taşlarda ka- nama olmaz, UV ye dayanıklıdır, neredeyse hiç sararma yapmaz, solvent içermez, yaklaşık olarak 8 saat (20°C), sonra zımpara- lanabilir ve parlatılabilir. AKEMI polyester renklendirme pastaları veya konsantreleri ile renklendirilebilir, karışım oranı 1:1 dir.

AKEPOXLİKİD EPOKSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok düşük viskoziteli iki bileşenli epoksi dolgu maddesidir. Sertleşme süresi yaklaşık 200C de 24 saat olan; sadece hafif renk atması eğilimli, renk vermesi kolay, solvent içermez, hava koşullarına dayanıklı, gıdaya uygun şeffaf epoksi reçinedir.İnce ve derin çatlaklara çok yüksek penetrasyon. Küçük delikleri doldurur ve aynı zamanda taş yüzeyini bitirir.Endüstriyel kullanım için uygundur. Karışım oranı 4:1 olup uzun kürlenme süresine sahiptir. İnce kılcal çatlakları ve mikro çatlakları kapatır ve aynı zamanda taşın yüzeyini tamamlar.

SUPER LUX GLOSSRENK CANLANDIRICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Super Lux Gloss®, doğal ve yapay taşlardan yapılmış pürüzlü, taşlanmış, gözenekli ve emici yüzeylerin yeniden işlen- mesi için uygundur, mermer, granit, arduvaz, solnhofen plakaları, kum taşı, kuvarsit, terrazzo ve adil yüzeyli beton. Özellikle mekanik olarak parlatılamayan köşeler, kenarlar veya çerçeveler için uygundur.

SLIPOXkayma önleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

slipox® kayma önleyici ürün grubu; transparan, renkli, fosforlu jel veya sıvı formda iki komponentli solventsiz epoksi sistemidir.

CHORFIXEPOKSİ YAPIŞTIRICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Epoksi hızlı yapıştırıcı serisi iki bileşenli, hızlı kürle- şen, genel amaçlı bir epoksidir. Tüp ve macun kutuları şeklinde bulunur.

PROTECTORSU İTİCİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PROTECTOR Serisi, uygulandığı yüzeylerde görünmez bir bariyer yaratmaktadır. Derinlemesine nüfuz etmektedir. Yağ, su, toz, meyve suyu, şarap, çay, kahve, mürekkep gibi sıvıların leke- lerine karşı koruma sağlamaktadır. Tozumayı ve tuzlanmayı engellemektedir. Yüzeylerin nem veya don gibi atmosferik şartlardan etkilenmesini önlemektedir. Uygulandığı yüzey- lerde kirlenmenin kolaylıkla temizlenmesini sağlamaktadır. Günlük bakımı kolaylaştırmaktadır. Deterjansız temizlik sağlamaktadır.

AKEMİ POLYSOFTMERMER YAPIŞTIRICISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akışkan, hızlı ve mükemmel yüzey kuruma kabiliyetine sahip, dolgu maddeleri ile krem kıvamında iki bileşenli özel sıvı polyester taş dolgusudur. Renklendirilebilir.

AKEMI chemisch technische Spezialfabrik GmbHGERMANY
Adres: Lechstrae 28D-90451 Nurnberg GERMANYTelefon: 49 911 642960web: https://akemi.de/
 • DİGALPA
 • ACHEMY
 • SLIPOX
 • CHORFIX
 • MERPOX
 • EPOMER
 • AKENİT
 • CRYSTAL PLUS
 • DİGAPOX
 • WETOXY