Firma Adı İletişim Konum
DEVAY MERMER MAD. MÜH. NAK. GIDA İTH. İHR. SN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
YALINTAŞ MAH. 35. SOK. NO: 4/A / MUSTAFAKEMALPAŞA / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 536 565 1808
Web: http://www.devaymermer.com/
Salon: 6
Stant: 603
Ürün Grupları
  • BLOK MERMER

20/03/2003 tarihinde BURSA /MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesinde kurulmuş olup halen günümüze kadar blok mermer ihracatını gerçekleştirmektedir. Bünyesine genç, tecrübeli ve iyi eğitimli ekibiyle olabildiğinin en iyisi olmayı hedefleyerek satış konusunda öncü bir firmayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işimizde en iyisi olma yolunda ilerlemekteyiz.Ne seçtiğiniz önemlidir....

Golden spiderGolden spider
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Golden Spider, beyaz zemin üzerinde sarı damarlı çizgileri olan estetik görünüşlü, dolomit yapılı bir mermer çeşididir. Başta Çin ve Hindistan olmak üzere birçok farklı ülkeye ihracaatını yapmakta olduğumuz Golden Spider; sarı ışık altında, altın sarısı bir renk alması sebebiyle, özellikle lüks otel, rezidans ve AVM projelerinde tercih edilmektedir. Çok iyi cila alan Golden Spider ın sağlam yapısı sayesinde katrak kesimlerde fire oranı son derece azdır.

Cream beigeCream beige
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bej mermer geçmişten günümüze gelen yapıların çoğunda en çok tercih edilen mermer çeşididir. Bej mermerin en önemli özelliği ve tercih edilme nedeni olarak kullanıldığı yapıya estetik bir görünüm kazandırıp, doğası ve yapısı gereği kullanılan yere uyum sağlıyor olmasıdır. Doğada çok fazla bej mermer bulunur. Renginin sade olmasından dolayı diğer renklerle uyum sağlaması açısından çok fazla kullanılır ve tercih edilir. Türkiye de olan ocaklardan çıkarılan bej mermer renk itibari ile açık ve koyu bej rengindedir. Değişik çeşitleri olmakla birlikte en çok tercih edilen bej mermerdir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.